Informace o modelech Dacia Dokker, Dokker Stepway a Dokker Van

Dacia Dokker

Dacia Dokker je rodinný vůz značky Dacia vyráběný od roku 2012. Dokker je praktičtější verzí MPV Lodgy a to díky posuvným zadním dveřím a asymetricky dělenými dveřmi zavazadlového prostoru. Mezi přednosti tohoto rodinného vozu patří bezpochyby vnitřní prostor, který je ve všech směrech na rozdávání. Zavazadlový prostor pojme vše, na co si vzpomenete a nakládání bude velmi příjemné díky nízké nakládací hraně. Dacia Dokker sdílí techniku, a i velkou část interiéru s MPV Lodgy takže můžete očekávat komfortní a pohodlný vůz s řadou komfortních prvků. Pod kapotou je k výběru hned čtveřice naftových a benzínových agregátů, které se vyznačují nízkou spotřebou paliva a emisí CO2. Dacii Dokker můžete mít i s novým turbomotorem 1,2 TCe. Na konci roku 2016 prošel Dokker částečnou modernizací, která přinesla drobné designové úpravy. V interiéru se nově nachází multifunkční čtyřramenný volant či upravený multimediální systém MediaNav. Pod kapotou najdeme stejné motory, které prošly drobnými úpravami směrem ke snížení spotřebě a emisí. S Dacií Dokker volíte rodinný vůz s obrovským vnitřním prostorem a pohodlným interiérem za přijatelnou cenu!

Redakční testy    Testy    Zkušenosti majitelů    Fotogalerie    Videogalerie    Srovnání s konkurencí

Dacia Dokker Stepway

Dacia Dokker se na konci roku 2014 rozrostla o novou verzi. Premiéra tohoto vozu se odehrála po boku Dacie Lodgy Stepway na pařížském autosalonu. Dokker Stepway je již třetí variantou tohoto oblíbeného rodinného MPV. Můžete tedy vybírat mezi klasickým vzhledem, terénně vyhlížejícím Stepwayem nebo ryze pracovním Dokkeru Van. Verze Stepway se od klasického provedení liší především po designové stránce. Váš Dokker tak bude díky této verzi působit dobrodružnějším dojmem a v řadě vozů vás nechá vyčnívat díky originálnímu vzhledu. Dokker Stepway je vybaven ochrannými plasty, které naleznete na blatnících na předním a zadním nárazníku nebo na boční části vozu. V interiéru vozu naleznete například nové potahy sedadel vyvedené ve stylu Stepway nebo do modra zbarvené výdechy klimatizace. Dokker Stepway si můžete pořídit jak s benzínovým motorem, tak s naftovým agregátem. V nabídce motorizací tak jmenovitě můžete vybírat mezi novým čtyřválcovým motorem 1,2 TCe nebo již známým motorem 1,5 dCi spalujícím naftu. Na konci roku 2016 prošel Dokker částečnou modernizací, která přinesla drobné designové úpravy. V interiéru se nově nachází multifunkční čtyřramenný volant či upravený multimediální systém MediaNav. Pod kapotou najdeme stejné motory, které prošly drobnými úpravami směrem ke snížení spotřebě a emisí. Dacia Dokker Stepway je zde pro majitele, kteří hledají praktický vůz pro rodinu s originálním, designově velmi povedeným vzhledem za bezkonkurenční cenu!

 Nová Dacia Dokker Stepway 2017 

Redakční testy    Testy    Zkušenosti majitelů    Fotogalerie    Videogalerie     Srovnání s konkurencí

Dacia Dokker Van

Dokker Van je užitková verze rodinného Dokkeru značky Dacia vyrábějící se od roku 2012. Jedná se o Dokker který má přední sedadla a obrovský zavazadlový prostor který je vhodný pro přepravy různých materiálu ve firmách. Technický základ vychází z osobní verze Dokkeru takže můžete očekávat komfortní a pohodlné jízdní vlastnosti. Dokker Van je určen pro živnostníky a firmy po celém světě za účelem nabídnout co největší praktičnost. Interiér vozu je shodný s klasickou verzí Dokkeru naleznete zde tedy řadu komfortních prvků a velkorysých odkládacích prostorů. O pohon se starají spolehlivé a výkonné motory 1,6 a 1,5 dCi které prošli řadou vylepšení se snížením spotřeby paliva a emisí CO2. Na konci roku 2016 prošel Dokker částečnou modernizací, která přinesla drobné designové úpravy. V interiéru se nově nachází multifunkční čtyřramenný volant či upravený multimediální systém MediaNav. Pod kapotou najdeme stejné motory, které prošly drobnými úpravami směrem ke snížení spotřebě a emisí. S Dacií Dokker Van volíte obrovský a praktický zavazadlový prostor v kombinaci s pohodlným interiérem za přijatelnou cenu!

 Dacia Dokker Van 2017

Redakční testy    Testy    Zkušenosti majitelů    Fotogalerie    Videogalerie    Srovnání s konkurencí